Sekai Fansub

Chatbox (összes üzenet)


bullet Micimacko - Sunday 20 October 2019 - 09:54:18
köszönöm a felvételt
bullet nsocsi - Tuesday 15 October 2019 - 21:30:50
Sziasztok!
bullet Katherina789 - Wednesday 11 September 2019 - 07:51:30
Hali
bullet kelenlili - Monday 19 August 2019 - 13:58:58
Sziasztok! Örülök hogy itt lehetek!
bullet Herci056 - Wednesday 31 July 2019 - 17:23:24
Sziasztok! Köszönöm, hogy a közösség tagja lehetek!:)
bullet Jeromos - Saturday 20 July 2019 - 09:23:23
Köszönöm, hogy itt lehetek.
bullet Dmx1004 - Monday 24 June 2019 - 10:19:12
Örülök,hogy tag lehetek.
bullet nekosakurai - Monday 01 April 2019 - 20:12:02
Köszönöm hogy tag lehetek ^^
Buck Tick fordítást lehet még Kerni? *_*
bullet Feketemacsekka - Monday 25 March 2019 - 22:59:27
Hali!
bullet Petyaw - Saturday 02 March 2019 - 15:00:02
Üdvözletem örülök hogy itt lehetek
bullet Moontae11 - Saturday 09 February 2019 - 16:14:15
Sziasztok koszonom hogy itt lehetek!lol
bullet mspityu - Saturday 26 January 2019 - 15:12:05
Üdv mindenkinek, új tagként örűlök hogy itt lehetek és köszönöm mindenkinek a munkáját (fordítóknak, feltöltőknek)
bullet Manuela29 - Thursday 24 January 2019 - 18:19:24
Sziasztok és köszönöm, hogy itt lehetek
bullet zizi001 - Sunday 20 January 2019 - 12:56:03
köszi és hello!
bullet zolko07 - Tuesday 01 January 2019 - 19:12:32
Szevasztok. Láttam, hogy a tervezettek között van a "Wagaya no Rekishi" c. sorozat. Van hozzá fordításotok, vagy esetleg más lefordította? Köszönöm.
bullet Hajnwa - Thursday 27 December 2018 - 21:02:13
Köszönöm, hogy tag lehetek
bullet movie123 - Monday 10 December 2018 - 23:45:18
Sziasztok!lol
bullet Melissa - Thursday 06 December 2018 - 13:51:29
My Girl softsub 1-16-ig letölthető valahonnan? Nem szeretem a sorozat 1 részének a 3 részes letöltését, mert nekem nem szokott sikerülni... Volt egy korábbi My Girl srt letöltésem, de jelszavas védelemre hivatkozik... A filmet már letöltöttem. Tudnátok segíteni?
bullet Melissa - Thursday 06 December 2018 - 13:30:40
Köszönöm... Szép napot kívánok...
bullet steven - Sunday 18 November 2018 - 14:16:04
sziasztok!
bullet peti19870621 - Tuesday 06 November 2018 - 20:57:17
Üdv! be a letöltésekbe: Hanazakari no Kimitachi E 2007 felirat Haniko's fansub meganz http://bit.ly/Hanak-Kimi2007
bullet alena - Sunday 04 November 2018 - 14:26:57
Szép napot mindenkinek!
bullet loljustme - Wednesday 31 October 2018 - 18:01:11
Köszi, hogy tag lehetek!!lol
bullet vereta - Saturday 27 October 2018 - 12:59:30
Megköszönöm, hogy tag lehetek!
Köszönöm.
bullet bambahagyma - Friday 19 October 2018 - 21:57:22
Sziasztok! Köszönet a munkátokért!
bullet NarutoFan02 - Wednesday 29 August 2018 - 17:56:20
Konnichiwa minna! Az egyik legjobb sorozat miatt jöttem, ami nem más, mint a Gokusen.
bullet Azuri - Saturday 25 August 2018 - 01:56:52
halika
bullet Bekka88 - Friday 17 August 2018 - 19:13:34
Hello
bullet synpy - Tuesday 07 August 2018 - 16:20:07
Sziasztok! Szeretem az Ázsiai filmeket, új vagyok, most leltem rá erre az oldalra.
bullet Zsenilla - Tuesday 07 August 2018 - 15:32:28
Nemrég kezdtem a Gokusen-t nézni, így találtam az oldalatokra. Köszönöm a lehetőséget!
Oldal: [1] 2 3 ... 94 95 96