Chatbox (összes üzenet)

bullet zizi001 - Sunday 20 January 2019 - 12:56:03
köszi és hello!
bullet zolko07 - Tuesday 01 January 2019 - 19:12:32
Szevasztok. Láttam, hogy a tervezettek között van a "Wagaya no Rekishi" c. sorozat. Van hozzá fordításotok, vagy esetleg más lefordította? Köszönöm.
bullet Hajnwa - Thursday 27 December 2018 - 21:02:13
Köszönöm, hogy tag lehetek
bullet movie123 - Monday 10 December 2018 - 23:45:18
Sziasztok!lol
bullet Melissa - Thursday 06 December 2018 - 13:51:29
My Girl softsub 1-16-ig letölthető valahonnan? Nem szeretem a sorozat 1 részének a 3 részes letöltését, mert nekem nem szokott sikerülni... Volt egy korábbi My Girl srt letöltésem, de jelszavas védelemre hivatkozik... A filmet már letöltöttem. Tudnátok segíteni?
bullet Melissa - Thursday 06 December 2018 - 13:30:40
Köszönöm... Szép napot kívánok...
bullet steven - Sunday 18 November 2018 - 14:16:04
sziasztok!
bullet peti19870621 - Tuesday 06 November 2018 - 20:57:17
Üdv! be a letöltésekbe: Hanazakari no Kimitachi E 2007 felirat Haniko's fansub meganz http://bit.ly/Hanak-Kimi2007
bullet alena - Sunday 04 November 2018 - 14:26:57
Szép napot mindenkinek!
bullet loljustme - Wednesday 31 October 2018 - 18:01:11
Köszi, hogy tag lehetek!!lol
bullet vereta - Saturday 27 October 2018 - 12:59:30
Megköszönöm, hogy tag lehetek!
Köszönöm.
bullet bambahagyma - Friday 19 October 2018 - 21:57:22
Sziasztok! Köszönet a munkátokért!
bullet NarutoFan02 - Wednesday 29 August 2018 - 17:56:20
Konnichiwa minna! Az egyik legjobb sorozat miatt jöttem, ami nem más, mint a Gokusen.
bullet Azuri - Saturday 25 August 2018 - 01:56:52
halika
bullet Bekka88 - Friday 17 August 2018 - 19:13:34
Hello
bullet synpy - Tuesday 07 August 2018 - 16:20:07
Sziasztok! Szeretem az Ázsiai filmeket, új vagyok, most leltem rá erre az oldalra.
bullet Zsenilla - Tuesday 07 August 2018 - 15:32:28
Nemrég kezdtem a Gokusen-t nézni, így találtam az oldalatokra. Köszönöm a lehetőséget!
bullet Tigana8 - Monday 23 July 2018 - 18:15:43
Sziasztok!köszönöm a lehetőséget!
bullet Nicole - Thursday 05 July 2018 - 05:55:23
Üdv mindenkinek!
bullet Sakurako - Sunday 01 July 2018 - 19:27:08
Köszönöm hogy itt lehetek
bullet Cate - Thursday 28 June 2018 - 22:12:16
Sziasztok! Örülök, hogy itt lehetek!
bullet Mamoka - Saturday 23 June 2018 - 14:42:04
Sziasztok! köszönöm, hogy itt lehetek!
bullet nanati - Saturday 26 May 2018 - 07:39:07
Sziasztok! Köszönöm, hogy itt lehetek.
bullet ilus62 - Saturday 12 May 2018 - 12:00:10
Köszönöm szépen,hogy itt lehetek!
bullet koliszni - Saturday 28 April 2018 - 10:07:40
Sziasztok. Köszönöm a befogadást, remélem jó helyre írtam.
bullet Hachi - Tuesday 17 April 2018 - 17:00:54
Köszönöm szépen!
bullet Ariana - Saturday 14 April 2018 - 09:27:47
SZia! Igyekezni fogok 1-2 héten belül, de eléggé rám szakadt az élet perpill. Meglesz, és köszi a türelmet
bullet Hachi - Tuesday 10 April 2018 - 00:34:22
Sziasztok. Csak érdeklődni szeretnék, hogy kb. mikor kerülnek fel az aktív linkek?^^ A választ előre is köszönöm.
bullet Aliz - Friday 06 April 2018 - 21:52:47
Hali!
bullet ABC - Friday 06 April 2018 - 18:00:36
Hi
Oldal: [1] 2 3 ... 94 95 96


Theme by Free-Source.Net