Chatbox (összes üzenet)

bullet melczerszi - Tuesday 26 September 2017 - 19:35:34
Nagyon szépen köszönöm a felvételt és a feliratokat
bullet ottoke - Saturday 26 August 2017 - 23:43:56
Sziasztok! Új tag vagyok. Elolvastam a szótárt, és úgy gondoltam, itt a helyem.
bullet Dodus - Thursday 17 August 2017 - 23:31:52
Köszönöm a letöltést
bullet 55agnes55 - Thursday 17 August 2017 - 15:21:32
Köszönöm, hogy itt lehetek !!
bullet Justine4057 - Sunday 13 August 2017 - 17:09:09
Köszönöm a felvételt és a feliratokat!^^,
bullet kikyou88 - Thursday 27 July 2017 - 02:54:18
Sziasztok! Tudna nekem segíteni valaki? Yamada Taro Monogatari SP videóját hol tudnám le szedni? Előre is ezer köszi a segítőnek! További jó munkát kívánok a fordító csapatnak! FIGHTING!
bullet mandi30 - Thursday 20 July 2017 - 21:15:46
sziasztok új belépőként
bullet Haruuka98 - Monday 10 July 2017 - 20:56:05
Jó éstét mindenkinek.
bullet Frenzy - Friday 07 July 2017 - 09:50:46
Nagyon tetszik ez az oldal
bullet cleopatra - Monday 03 July 2017 - 12:21:48
Köszönöm szépen hogy itt lehetek.
bullet sslaziofan71 - Sunday 02 July 2017 - 12:40:27
Köszönöm a feliratokat!!!
bullet Macaron - Sunday 25 June 2017 - 12:31:23
Ezer köszönet a fordításokért! o (∩ ω ∩) o Arigato!
bullet Veiko96 - Friday 23 June 2017 - 23:46:10
Köszönöm a My Girl fordítását, Junki a kedvenc színészem, köszönöm, hogy megtudom nézni
bullet mona - Tuesday 20 June 2017 - 10:56:37
Kedves Ariana! Règ irtam köszönöm a csodás munkáitok, főleg a my girlt, most azt nézem.
bullet Etelka - Friday 09 June 2017 - 17:16:35
Köszönöm, hogy itt lehetek és azt az áldozatos munkát, melyet ezeknek a kacifántos nyelveknek a fordításába fektettek! ☺
bullet bellamy - Monday 22 May 2017 - 14:17:43
Sziasztok! Örülök, hogy rátok találtam.
bullet Erzsike 54 - Friday 19 May 2017 - 23:33:54
Köszönöm hogy itt lehetek ,imádom a Japán drámákat .Ajánlották ezt az oldalt ,úgy látom sok kedvemre való dráma van !
bullet kikyou88 - Saturday 06 May 2017 - 06:46:30
Köszönöm szépen az áldozatos munkátokat!
bullet pupunja5 - Saturday 06 May 2017 - 00:18:05
Köszönöm, hogy itt lehetek és az eddigi munkáitokat!
bullet Zsuzsa - Sunday 30 April 2017 - 14:19:13
Örülök, hogy itt lehetek és köszönöm az eddigi munkátokat. Sok sikert a jövőben!
bullet lielouse - Saturday 22 April 2017 - 22:11:38
Köszönöm a bevételt!
bullet csilingel - Sunday 09 April 2017 - 21:14:41
Köszönöm a bevételt, és a rengeteg időt amit a fordításokra áldoztok, hogy örömet szerezhessetek nekünk.
bullet btaniko - Wednesday 05 April 2017 - 20:43:27
Köszönöm a bevételt. Sok kincset találtam nálatok! Köszönöm a munkátokat!
bullet Tiabell - Friday 31 March 2017 - 08:12:33
Köszönöm,hogy itt lehetek:)!
bullet wsxwsx18 - Thursday 23 March 2017 - 01:03:09
Sziasztok, köszönöm,hogy tagja lehet a csapatnak!
bullet daniko1969 - Saturday 18 March 2017 - 16:47:14
sziasztok.
köszönöm,hogy beléphetek
bullet anna36 - Wednesday 15 March 2017 - 16:24:37
Köszi
bullet ferkor - Sunday 05 March 2017 - 19:42:07
köszi mindent!:)
bullet Edinus - Saturday 04 March 2017 - 03:47:54
Köszönöm az öszes munkátokat, nagyszerű sorozatokat fordítottatok le. Most épp a Gokusennel nosztalgiázom.
bullet Gitti - Friday 24 February 2017 - 21:44:21
Kedves fordítók, köszi a sok munkát!
Oldal: [1] 2 3 ... 92 93 94


Ez az oldal e107 portál rendszert használ, és a GNU GPL licensz alatt lett kiadva.
Az oldal tulajdonosa a tartalomért felelősséget nem vállal!
Sekai FanSub (c) 2007 - 2014